Projektist

Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldavad Eesti Pagulasabi, Johannes Mihkelsoni Keskus ja Tartu rahvusvaheline maja koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kus kohtuvad rahvusvahelise kaitse saajad (elik pagulased), Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed. See tähendab, et pooleteise aasta jooksul jõuame kolm korda igasse Eesti maakonda ning aitame luua keskkonda, kus pagulased, uussisserändajad ja siin elavad inimesed omavahel paremini tuttavaks saavad. 

Siit kodulehelt leiab infot kõikide ürituste kohta, millest projekti käigus osa võtame või mida ise korraldame, olgu nendeks töötoad, festivalid, kohvikutepäevad, üritused noortekeskustes või midagi hoopis erilist!

Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga- , Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

 

PROJEKTI NAISKOND

Terje Tamm

Terje on MTÜ Eesti Pagulasabi ürituste koordinaator ning teavitusprojekti “Saame tuttavaks!” projektijuht. Terje on noorsootöötaustaga, kes hetkel ka seotud maailmaharidusega MTÜ Mondos. Südameteemadeks on keskkonnahoid, inimõigused ja rahu, tegutseb ka noortevaldkonnas koolitajana inimõiguste teemadel. 

Kontakt: terje@pagulasabi.ee, 53365452

Mirjam Matiisen

Mirjam on MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskuse poolne teavitusprojekti "Saame tuttavaks" koordinaator ning korraldab teavitusüritusi Pärnumaal, Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal, Tartumaal, Valgamaal, Saaremaal ja Hiiumaal. Ülikoolis on Mirjam õppinud ajakirjandust ja filmitegemist ning ka tema töökogemus on peamiselt olnud seotud nende valdkondadega. Lisaks on ta tegutsenud vabatahtliku tugiisikuna MTÜ Eesti Pagulasabi juures.

Kontakt: mirjam@jmk.ee, 5547984