Projektist

Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldavad Eesti Pagulasabi, Johannes Mihkelsoni Keskus ja Tartu rahvusvaheline maja koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kus kohtuvad rahvusvahelise kaitse saajad (elik pagulased), Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed. See tähendab, et pooleteise aasta jooksul jõuame kolm korda igasse Eesti maakonda ning aitame luua keskkonda, kus pagulased, uussisserändajad ja siin elavad inimesed omavahel paremini tuttavaks saavad. 

Siit kodulehelt leiab infot kõikide ürituste kohta, millest projekti käigus osa võtame või mida ise korraldame, olgu nendeks töötoad, festivalid, kohvikutepäevad, üritused noortekeskustes või midagi hoopis erilist!

Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga- , Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

 

PROJEKTI NAISKOND

Polina Polyakoff

Polina on MTÜ Eesti Pagulasabi ürituste koordinaator ning teavitusprojekti “Saame tuttavaks!” projektijuht. Polina on õppinud araabia keelt ja Lähis-Ida kultuuri Edinburgh’i ülikoolis ning sotsioloogiat ja antropoloogiat Pariisis Diderot-nimelises ülikoolis. Vabatahtlikuna on Polina pagulastega töötanud Türgis, Itaalias ja Prantsusmaal.

Kontakt: polina@pagulasabi.ee, 53238488

Mirjam Matiisen

Mirjam on MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskuse poolne teavitusprojekti "Saame tuttavaks" koordinaator ning korraldab teavitusüritusi Pärnumaal, Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal, Tartumaal, Valgamaal, Saaremaal ja Hiiumaal. Ülikoolis on Mirjam õppinud ajakirjandust ja filmitegemist ning ka tema töökogemus on peamiselt olnud seotud nende valdkondadega. Lisaks on ta tegutsenud vabatahtliku tugiisikuna MTÜ Eesti Pagulasabi juures.

Kontakt: mirjam@jmk.ee, 5547984