Saame tuttavaks! Türgi pärastlõuna Haapsalus!

25. September 2021
25.09.2021 kell 14:00
Saame tuttavaks! üritustesari jõuab taaskord Läänemaale!
 
Laupäeval, 25. septembril, algusega kell 14.00 toimub Haapsalus, Walges Majas, Türgi-teemaline pärastlõuna.
 
Külla tuleb Arengukoostöö Ümaralaua poliitikate sidususe ekspert ja Peace Action Community asutaja Susanna Veevo. Susanna on arengukoostöö ekspert, kes oma varasemates õpingutes keskendus suures osas Türgile. Olles Istanbulis õppinud ja töötanud, on ta riigi risti-rästi läbi reisinud ning on tugevalt kontaktis Eestis elava türgikeelse kogukonnaga.
 
Maitsvat Türgi toitu ja oma Eestisse jõudmise lugu jagavad kaks perekonda - Celal ja Sibel ning Osman ja Sule koos lastega. Ajame nendega juttu, maitseme türgi pirukat börek, põnevaid dolmasid ja magusat baklavad. Türgi toidud viivad keele alla ja lugusid jätkub!
 
Üritusel osalemine kõigile tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume end registreerida silvia@pagulasabi.ee või 53478557 (Silvia Teras).
 
Tulenevalt COVID-19 leviku suurenemisest, uutest riiklikult sätestatud reeglitest ja soovist anda oma panus viiruse leviku tõkestamisse, palume osalejatel alates 18. eluaastast kohale jõudes ette näidata tõend vaktsineerituse, läbipõdemise, varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta või teostada enda kaasa võetud kiirtest enne sisenemist. Palume suhtuda hoolivalt enda ja teiste tervisesse ning haigusnähtude ilmnemisel koju jääda.
Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõuame kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda. Üritus toimub kaastöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.