Saame tuttavaks! Pakistan ja Süüria kohtuvad Türil!

1. August 2021
14.08.2021 kell 12:00
Laupäeval, 14. augustil algusega kell 12 toimub Türil Piparkoogimajas (Paide tn 5) vestlus- ja meisterdamisennelõuna, millest võib osa võtta kogu pere. Sel korral tulevad külla Pakistanist pärit ja praegu Tallinnas elavad Kashifa ja Atta koos tütrega. Juttu räägib ka Süüriast pärit, aga juba mõnda aega Türil elav Alaa. Kõik soovijad saavad meisterdada Kashifaga koos ühe põneva asja.
 
Lisaks pakume maitsta ka veidi pakistani ja süüria suupisteid!
Palume tulla üritusele tervena ja vaktsineerituna!
 
Tegemist on kohtumisõhtuga üritustesarjast „Saame tuttavaks!“, mis viib kokku rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed. Üritus on tasuta, toimub eesti keeles ja kestab ca 2 tundi.
 
Kuna kohtade arv on piiratud, siis palume end eelnevalt registreerida, saates emaili aadressile maarjavaikmaa@hotmail.com.
Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõuame kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda. Üritus toimub kaastöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.