Rahvaste teed: pärastlõuna Hendrik Relvega Eesti Maanteemuuseumis

30. Märts 2018
07.04.2018 kell 13-16

Kas oled kunagi mõeldnud, kuidas teistest kultuuridest pärit rahvad teedel liiguvad? Mis sõiduvahendeid kasutavad ning kuidas mööda oma riikide teid liiguvad?Tule laupäeval, 7. aprillil Eesti Maanteemuuseumisse ning võta osa huvitavast ning õpetlikust erinevate kultuure tutvustavast pärastlõunast. 

Ja mis oleks teed ilma reisimiseta? Üritusel arutame samuti, millega võib inimene kokku puutuda, liikudes teise kultuuri või riiki ja seda ka omal nahal tunda.
Pärastlõuna algab kell 13:00 tasuta giidituuriga Eesti Maanteemuuseumis. Kell 14:00 räägib tuntud rändur ja kirjanik Hendrik Relve erinevate rahvaste teedest, sõiduvahenditest ja rändest. Pärast saavad aga ürituse külalised õppida kirjutama uues tähestikus, omandada uued tantsusammud ja tunda uusi maitseid, selles on abiks meie külalised Palestiinast ja Tadžikistanist.
 
Üritus on kõigile tasuta ning samuti pakume ka erinevaid suupisteid!
 
Rahvaste teede teemaline üritus toimub projekti “Saame tuttavaks!” raames. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.