Iisraeli toitude õpituba Pärnumaal Lindil

6. Mai 2021
23.05.2021 kell 12:00-18:00

Pühapäeval, 23. mail algusega kell 12 toimub Pärnumaal, Lindi Vana Koolimaja hoovis Iisraeli toitude õpituba, kus kõigil osalejatel on võimalik kaasa lüüa Iisraeli rahvusroogade valmistamisel. Tegemist on kohtumisega üritustesarjast „Saame tuttavaks!“, mis viib kokku rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed.

Lindi Vana Koolimaja hoovil toimuvale kokkamispärastlõunale tuleb seekord külla Iisraelist pärit kokk Oded Teper, kellega koos valmistame falafele pita leivaga, sabih´t ja knafeh nimelist kooki. Iisraelist pärit Oded on pikka aega tegutsenud kokana ka Austraalias, kuid tänaseks on ta juba aastajagu elanud Tõstamaa lähistel ja alustab praegu siinkandis ettevõtlusega.

Kokkamise töötuba Lindil toimub 10-liikmelistes gruppides. Kokku toimub päeva jooksul kolm töötuba, nende algusaegadeks on kell 12, kell 14 ja kell 16.

Üritus ja söögid on osavõtjatele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume end registreerida:

anneli.koppel@gmail.com või telefonil 54390621.

Projekti "Saame tuttavaks" raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõuame kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda. Üritus toimub kaastöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.