Aafrika tantsu ja Brasiilia rütmide töötoad Märjamaal

1. August 2021
06.08.2021 kell 12:00-16:00
Kutsume teid Aafrika tantsu ja Brasiilia rütmide töötubadesse Märjamaal!
 
Töötubasid viivad läbi Nigeeriast pärit Damilola ja Brasiiliast pärit Francois.
Rio De Janeirost pärit Francois Archanjo on muusikaga tegelenud juba päris varajasest vanusest. Olles varasemalt tegelenud noortevanglate kultuuridirektorina, usub Francois, et muusika hoiab noori eemal vägivallast ja kahjulikest harjumustest ning peab trummimängu ideaalseks eneseväljenduse viisiks. Töötoas tutvustab ta hulgaliselt erinevaid Brasiilia muusikainstrumente ja rütme.
 
Õpetaja Damilola on kirglik tantsija, kes naudib väga ka tantsu õpetamist: "Tantsides saan tutvustada oma kultuuri ja näidata tantsuga oma tantsu armastust ja õnnetunnet,“ räägib Damilola. „Ja loomulikult aitab keha liikumine muusikas ja rütmis luua parema kontakti iseendaga.“
Välismaiste külalistega töötoad toimuvad 6.augustil Märjamaa Folgi raames. Rohkem infot Märjamaa folgi kohta leiab lehelt https://marjamaafolk.ee.
 
Töötubade ajakava on järgmine:
12.00-13.00 Brasiilia rütmide töötuba
13.30-14.30 Aafrika tantsude töötuba
 
Trummi ja tantsu töötoad on kõigile huvilistele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume teil end eelregistreerida helistades telefonil 56157757 - Eve Burmeister või kirjutades e-maili aadressil ewebur@gmail.com. Töötubades võivad osaleda igas vanuses inimesed, eelnev ettevalmistus ei mängi rolli.
Üritustesari "Saame tuttavaks" toimub koostöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl ja maakondlike partneritega. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.